משרד פרסום OK לאורך ההיסטוריה

משרד הפרסום OK מאמין בבניית אסטרטגיה מושכלת לצד גזירת טקטיקה דיגיטלית רווחית, כאשר בדרך אנו מעניקים דגש רב לרגש – מרכיב שמבחינתנו משלים את הייחודיות שטמונה בכל עסק וחברה.

משרד פרסום  OK הנו משרד בוטיק שחי את עולם הדיגיטל 24 שעות ביממה. יצאנו לדרך כמעט לפני כעשור, בעידן בו האינטרנט רק החל להבליח לעולם וכל פיתוח אנלוגי עוד היה מרעיש ומרגש.

דאז כבר הספקתי לעבור כברת דרך ארוכה בתחום השיווק, ובאותם ימים הרגשתי שהגעתי לנקודת הרתיחה, בה התשוקה למקצוע מאיימת להכריע אם לא אפעל, ועל כן פעלתי כמו הרבה גברים חזקים אחרים, פניתי לאשתי – חברתי ושותפתי למסע, וביחד הקמנו את משרד הפרסום OK.

לאורך השנים החלום גדל והתמתח לכדי חיוך גדול – שלנו ושל הלקוחות. מדי יום אנו בונים אסטרטגיה פרסומית, בונים ומנהלים נכסים דיגיטליים, מבצעים אופטימיזציה של קמפיינים, מעניקים שירותי עיצוב גרפי ובעצם מעניקים מכלול שלם של פתרונות אפקטיביים, פתרונות מתובלים בידע רב ויצירתיות עבור מימוש המטרות האסטרטגיות של כל חברה וחברה, וזאת לצד הקמת נכסים דיגיטליים חכמים.

כיצד כל זה קורה? אנו מובילים את הלקוח להגדיר מטרות ומשם חותרים אל עבר הפתרון הדיגיטלי האפקטיבי ביותר, כאשר מיתוג, הקמת אתר, אופטימיזציית פרסום בדיגיטל, בגוגל, בפייסבוק, בלינקדין, באינסטגרם, בטאבולה, ואאטובריין אינם רק מושגים, אלא חלק מנכסים דיגיטליים שאנו יודעים לממש על מנת להשיג כמה שיותר תוצאות. ואיכותיות.

אנו פועלים מהמקום היפה ביותר בארץ – גולן, ועובדים מול לקוחות מכל איזור בארץ, כאשר קהל היעד העיקרי שלנו מתייחס לחברות בינוניות בגודלן.

חשוב לנו לשבת איתך – הלקוח, להבין את המצב מנקודת מבטך ולדרבן אותך להציב יעדים גבוהים, כאשר באותה נשימה אנו מתחילים לחבר בין החידושים הדיגיטליים ליעדים הספציפיים שהעמדנו יחדיו, תוך התחשבות במגבלות ואילוצים.

אומרים שהמהפכה הדיגיטלית אפילו יותר גדולה ממהפכת החשמל והקיטור ועל כן אנו גאים להיות הצד שמסייע לשלל חברות להבין כיצד הן מתאימות את עצמן למהפכה ואף יותר מכך – הופכים אותה לכלי שירות, וזאת כי אנו מאמינים שפרסום נכון הנו הדרך למימוש יעדי המכירה וערכי השיווק.

בנוסף אנו מוצאים לנכון לדייק שמכירה מעולה תתקיים לצד שיווק מעולה וכיוון שאין להקדים תרופה למכה, התחנה המרכזית של עסקים מוצלחים עוצרת בתוכנית שיווקית, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה – עם שלל הניסיון, הידע והתשוקה למקצוע, התשוקה שמעירה אותנו בכל בוקר ושעמה אנחנו הולכים לישון.

 פלטפורמת פרסום לאחר מטרה ויעדים

 מיצוב – להחדיר את המותג בכח, לראש הלקוח.

 בידול – רק ככה תבלוט

 תוצאות – בשורה התחתונה

 אנאליזה חוקרת

 פרסום פונה לאנשים עם ראש ולב

 קריאייטיב מופלא – התבלין הסודי

 עולם הדיגיטל – עולם של אינספור אפשרויות חכמות

אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים

ד״ר סוס

אפשרו לנו להיות חלק מהותי מהדרך שלכם להצלחה!

time-line5_new-colors_5
אינפוגראפיק - היסטוריית משרד פרסום OK
picture-golan